IQOS Heets Silver Tütünü

5 yorum Yorum Yap
  • 315,00TL 500,00TL

IQOS HEETS SİLVER TÜTÜNÜ

Heets Nedir?

Dünyaca Ünlü Olan Malbora’nın Üreticisi Olan Phillip Morris International Tarafından Üretimini Gerçekleştirilen Iqos Elektronik Sigaralarının Seçeneklerinden Birisi Olan Iqos Heets Dünyanın Çeşitli Ülkelerinde Satışı Gerçekleştiriliyor Türkiye de Metesconcept Ailesi Olarak Müşterilerimize Sunmaktayız.

Heets Ürünleri Hakkında Bilgi

Çoğu pazarda HeatSticks olarak da bilinen HEETS sigaralar IQOS tutucusu ile özel kullanım için tasarlanmış tütün içeren bir ünitedir. Heets tütün ve çeşitli filtre kısımlarını içerip bir tütün tıkacı, içi boş asetat tüpü, polimer film filtresi, selüloz-asetat ağızlık filtresi ve dış ve ağız uçlu kağıtları içeren elemanlardan oluşur. IQOS, bu mini tütünü yakmadan ısıtan devrim niteliğindeki bir teknolojiyi kullanarak sizlere dumansız, külsüz ve kokusuz gerçek tütün keyfini sunar. Bu, piyasada sigara içmeye en yakın alternatif deneyimi hala isteyen ve sağlık konusunda bilinçli sigara içicileri için ideal bir üründür. Heets’ler bir çok aroma içermektedir.Amber,Kırmızı Marlboro tadına yakın bir tat ve içim deneyimi sunarken, Yellow Marlboro Gold tadında, Turqouise ise Marlboro Mentollü tadını vermektedir.

IQOS HEETS SİLVER

Yeni HEETS Gümüş Seçimini keşfedin HEETS Silver Selection doğanın bitki notları tarafından tanımlanan dengeli bir tütün tadı hissi verir. Rafine ve özel bir şey arıyorsanız, kesinlikle zevkinize göre olacak. ...
HEETS lezzetlerinin çeşitliliğini keşfedin.

IQOS ( Quit-Ordinary-Smoking (iQOS®) 

HEETS Bronze Label, baharat aromaları ile harmanlanmış olup klasik tütün içim keyfine yeni bir tecrübe katmak isteyen kullanıcılar için IQOS elektronik sigara ile yeni bir deneyim olacaktır.

HEETS serisinde 10'lu paket şeklinde kapalı kartonda Metesconcept farklı ile sizlerle.

HEETS TÜTÜNÜ NEDİR? 


1.Katman Tütün Nedir?

İqos Heets Alırken Belirlediğiniz Aromaya Sahip Tütün Aromalarıdır. Marboro Gold, Marlboro Kırmızı Yada Mentol Gibi Seçenekleri Bulunmaktadır. Heets İçerisindeki Tütün Biraz Daha Farklıdır. Normal Sigaradaki Gibi İnce Bir Tütün Kullanılmamıştır. Daha İri Kıyılmış- Kesilmiş Bir Tütünün Heets İçerisinde Olduğunu Görüyoruz. Ayrıca Tütün Katmanının Etrafı Isınmayı Kolay Sağlaması Amacıyla Aliminyum Folyoya Benzer Bir Malzeme İle Sarılmıştır. Isınma İşlemi Sonucunda Yanan Tütün Siyah Rengi Almaktadır.

2.Katman Üst Yumuşak Filtre:

Süngerimsi Filtre Katmanıdır Yaklaşık 0.5 Cm Boyutundadır. Filtreleme Ve Süzme Görevi Sağlar.Tütünden Çıkan İlk Buharı Filtrelemeye Yarar.

3.Katman Orta Sert Filtre:

Plastiğe Benzer Sert Malzemenin Sıkıştırılması İle Yapılan Orta Filtre Katmanıdır. Yaklaşık 1 Cm Boyutlarındadır.Üst Filtreden Çıkan Buharı Alt Filtreye İletirken Süzme Görevi Görür.

4.Katman Alt Yumuşak Filtre:

Üst Yumuşak Filtre İle Aynı Özelliklere Sahiptir. Ağzımıza Temas Eden Kısımdır. Orta Sert Filtreden Gelen Buharı Son Filtreleme İşlemini Uygular.

 TÜM HEETS ÇEŞİTLERİ AŞAĞIDAKİ GÖRSELDE MEVCUTTUR


Iqos Heets Amber Sigara

1 Karton 10 Paket İçerir

Toplam 200 Adet Kartuş

Kırmızı Marlboro Tadındadır.

Orta İçim – Yoğun Tat

Kötü Koku Bırakmaz

Zararlı Duman İçermez

From Marlboro Ürünleridir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi